Biedronki, bąki i poziomki online

Ponad 46 lat temu udało się przesłać przez internet pierwszą wiadomość – brzmiała ona “lo”, a to ze względu na awarię systemu.

INSPIRO podejmie próbę przesłania przez internet pierwszego bąka – w ramach warsztatów Biedronki, bąki i poziomki – online.

Jest to eksperyment, na którego rezultaty nie jesteśmy przygotowani, a trwać będzie do momentu, kiedy uda nam się przesłać przez internet jedną biedronkę, dwa bąki i trzy poziomki.

5C94DEA0-CF32-43A2-85DF-19120BA8463D

W czasie przesyłania i odbierania transmisji, wykorzystamy Wielki Zderzacz Bąków, a także używać będziemy wielu metod badawczych. Będziemy m.in.: czytać piękne książki dla dzieci, wspólnie rysować, gimnastykować się, skakać, gonić w piętkę, turlać się, budować niezwykłe zabawki z najzwyklejszych rzeczy.

7154F06D-0E85-4ABE-A6F2-7869A9AE0CB2 3

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 5 – 6 lat. 

Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

Warsztaty poprowadzi Pani Beatka

Potwierdzenie zapisów wraz z instrukcjami jak się z nami połączyć i co dzieciaki powinny przygotować do zajęć dostaniecie Państwo na maila który podacie w formularzu zapisów.

C043A605-8819-44F7-A0CA-398F1A943F5B 3

Opłaty: Warsztaty są bezpłatne, ale każdego dnia możecie zostać fundatorami stypendium dla Pani Beatki i Pana Maćka (INSPIRO). https://patronite.pl/BeataiMaciekINSPIRO

Kochani działają już trzy grupy. Formularz zostawiamy otwarty, jeśli się zapiszą kolejne dzieciaki utworzymy kolejną grupę 

ZAPISY – kliknij    

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s