Sklepik INSPIRO

Jeżeli chcesz wspomóc INSPIRO, a jednocześnie kupić dla siebie lub kogoś bliskiego piękny prezent – zapraszamy do sklepiku INSPIRO.

INSPIROLOVE.PL

Od dziesięciu lat, prowadzimy w małej podkrakowskiej wiosce, niezwykły dom kultury. Jest to pierwszy w Polsce dom kultury prowadzony przez organizację pozarządową. Zarządzająca nim Fundacja Dom Kultury INSPIRO jest organizacją NonProfit (co oznacza, że nie działa dla zysku). Koncentruje się na tworzeniu miejsca spotkań, w którym prowadzone są warsztaty, spotkania i wydarzenia skierowane do najlepszej społeczności na świecie (w INSPIRO uważamy, że każda społeczność jest najlepsza na świecie). Jesteśmy przekonani, że dom kultury to nie tylko budynek czy instytucja, ale najprawdziwsze dzieło sztuki, które każdego dnia podlega procesom twórczym. Ponieważ nie jesteśmy działającą komercyjnie firmą i najważniejsze są dla nas cele niematerialne, na co dzień borykamy się z niewielkim budżetem, nie pozwalającym na realizację wszystkich waszych i naszych marzeń.

Szukając sposobu na dofinansowanie działalności INSPIRO wpadliśmy na pomysł, aby otworzyć internetowy sklepik.

Sklepik ma pomóc ogarnąć sprawy finansowe INSPIRO, a cały wypracowany tutaj dochód zostanie przekazany na działalność domu kultury. Jeżeli sklepik odniesie sukces, uda się nam w końcu zapłacić w terminie ZUSy, podatki, a podreperowany budżet pozwoli nam na realizację większej ilości warsztatów, spotkań i wydarzeń (w tym corocznych, bezpłatnych wakacji dla 240 dzieci).

W sklepiku inspirolove.pl znajdziecie przedmioty wykonane przez nas z równym zaangażowaniem i sercem jakie wkładamy na co dzień w pracę w domu kultury.

Wszystkie dostępne tutaj rzeczy są produkowane przez Panią Beatkę, Pana Maćka oraz Panią Anię i powstają w pracowniach INSPIRO. Materiały wykorzystujemy oszczędnie i do “samego końca”, często nadając im drugie życie. Staramy się, aby wyprodukowane rzeczy były trwałe i nie szkodziły środowisku naturalnemu. Sami administrujemy sklepem oraz przygotowujemy niezbędne fotografie i materiały internetowe (dziękujemy Jarkowi za naukę). W czasie produkcji rzeczy, które możecie kupić w sklepiku INSPIRO nie ucierpiał żaden człowiek, ani zwierzę. Cały proces wymyślania, projektowania, wykonywania prototypów, testowania, fotografowania, przysporzył nam wiele radości i uśmiechów.

Podane na stronach sklepu ceny, zapewnią niewielkie wsparcie dla budżetu INSPIRO i ogromne wsparcie dla idei, które towarzyszą INSPIRO na co dzień. Podłęski dom kultury to miejsce tworzone przez niesamowitą społeczność, pełne szacunku dla drugiego człowieka, otwartości i uśmiechu, w którym pomimo malutkiego budżetu dzieją się rzeczy niezwykłe.

Kupuj w sklepiku INSPIRO i buduj razem z nami społeczny dom kultury.

Pani Beatka, Pan Maciek

inspirolove.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s