Pracownia 6.0

Pomyśleliśmy, że zapytamy….

Od jakiegoś czasu INSPIRO marzy o nowej pracowni. O prawdziwej, nowoczesnej pracowni, w której dzieci z Podłęża, niepołomickiej gminy i całego świata, mogłyby używając nowoczesnych komputerów i osprzętu uczyć się i tworzyć. Marzy nam się pracownia kompozytorska, projektowa, graficzna, fotograficzna gdzie, goście INSPIRO będą mogli zdobywać nowe kompetencje (kompatybilne ze współczesną rzeczywistością), wyposażona w nowy, superowy sprzęt. W wyremontowanej sali znajdą się nowoczesne instrumenty elektroniczne, kontrolery midi, wypasiony ploter laserowy, znakomite zestawy elektroniczne do edukacji dzieci i młodzieży, interfejsy audio pozwalające na nagrywanie i odtwarzanie tworzonej przez dzieci i dorosłych muzyki.

Marzymy o tym, aby w INSPIRO dzieci mogły rozwijać się, ciesząc się z super sprzętu, z jakiego korzystają ich rówieśnicy w Nowym Jorku, Kuala Lumpur, Oslo albo Honolulu.

Próbowaliśmy zdobyć partnerów i fundusze na wymarzoną pracownie, ale niestety wszystkie firmy, z którymi się kontaktowaliśmy nie odpowiadają na nasze propozycje, banki nie chcą przyznać nam kolejnego leasingu. Próbowaliśmy nawet starać się o pożyczki jako osoby prywatne, jednak przy naszych dochodach na staraniach się skończyło.

INSPIRO nie spocznie dopóki nie spełni marzenia o pracowni komputerowej.

Chcieliśmy Was zapytać czy nie znacie firmy lub osoby prywatnej, która pomogłaby nam spełnić marzenie? Pomyśleliśmy, że zapytamy…:).

Marzenie o nowej pracowni składa się (na początku) z sześciu małych marzeń o imieniu iMac. Każde z nich warte jest ok 6000 zł ludzkich pieniędzy.

Pozdrawiają kosmici z INSPIRO… i pies Zuza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s