Beata Kwiecińska

Beata Kwiecińska

Beata Kwiecińska znana w INSPIRO jako Pani Beatka

Założycielka INSPIRO, wielka przyjaciółka dzieci. Uwielbiająca wyzwania, rodowita Podłężanka, która bez kompleksów wymyśla Świat na nowo. Świat pełen szczęśliwych ludzi i zaangażowanych społeczności. Twórczyni niezliczonych warsztatów i projektów. Uważa, że dom kultury to miejsce w którym rodzi się społeczeństwo obywatelskie. Dokumentalistka szczęścia INSPIRO, niezrównana portrecistka dzieci. Pełna zaangażowania, niesamowicie pracowita i zawsze uśmiechnięta – Pani Beatka, która codziennie zmienia Świat.


Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski znany w INSPIRO jako Pan Maciek

Założyciel INSPIRO, szalony wynalazca i kompozytor. Uwielbia wyzwania i uważa że nie ma rzeczy niemożliwych. Twórca niezliczonych warsztatów i projektów. Wierzy w niezwykłą siłę oddolnych inicjatyw. Uważa, że pracuje dla najlepszej społeczności na świecie i że dom kultury powinien być dla Wszystkich. Używając poczucia humoru do walki z przeciwnościami losu, codziennie zmienia Świat.


Anna Twardowska

Ania Twardowska z Mikołajem

Ania Twardowska i Św. Mikołaj

Specjalistka do spraw kreatywnego łatania. Uczestniczka warsztatów INSPIRO od 2009 roku, instruktorka warsztatów Patchworku od dwóch lat. Odpowiedzialna za wykształcenie całego pokolenia młodych patchworkistów i patchworkistek, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do uszycia. Z uśmiechem uczy i inspiruje dzieci, młodzież i seniorów. Uwielbiana instruktorka, która zmieni Świat.


Zuza

Zuza

Zuza

Jedyna w swoim rodzaju specjalistka do spraw kontaktów z dziećmi i rodzicami. Przygarnięta w 2015 roku codziennie rano z radością budzi Pana Maćka do pracy. Odpowiedzialna za tysiące uśmiechów, zwiedza z INSPIRO miejsca niedostępne dotychczas dla psów i suczek. Ma własne, zielone biuro w biurze INSPIRO, gdzie codziennie przyjmuje dziesiątki dzieciaków. Niesamowita Zuza, która odnalazła swoje miejsce w INSPIRO, gdzie codziennie zmienia Świat.