Dziękujemy pięknie za wszystkie zgłoszenia. W ciągu 4 minut i 2 sekund zapisało się 180 dzieci.

Jak Państwo wiedzą, chcielibyśmy przyjąć na wakacje 18 000 dzieci, ale nasze możliwości są ograniczone. INSPIRO to malutki, stojący na głowie dom kultury.

Trwające 4 minuty zapisy na wakacje w INSPIRO są dla nas wielkim wyróżnieniem, ale także gigantycznym wyzwaniem.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie, dziesiątki maili i telefonów zamieszczamy na stronie Formularz rezerwowy.

Być może znajdzie się ktoś we wszechświecie, kto dostrzeże jak ogromne są potrzeby i wybuduje nam pojemniejszy dom kultury i zapewni większy budżet:)

 

Zapraszamy na pyszne wakacje!

Jak co roku, przygotowaliśmy dla dzieci mnóstwo atrakcji: wspólne śniadania, zwariowane warsztaty, dłubanie w nosie, zbijanie bąków, grę w kręcenie się na pięcie, chodzenie po drzewach, picie soku z uśmiechniętej pijawki, jedzenie maćburgerów, sałatki z T-rexa błękitnego, wspólne obiadki, oglądanie zwariowanych bajek, rozmowy o lenistwie, szaleństwa na maszynach, szycie naleśników w jeżynach, malowanie na jawie, leżenie na trawie, patrzenie na chmury oraz wiele, wiele innych.

pW2019

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Będziemy się nudzić w grupach.

Pyszne wakacje trwać będą przez trzy pierwsze tygodnie lipca w trzech turnusach:

od 1 do 5 lipca

od 8 do 12 lipca

od 15 do 19 lipca

w godzinach od 9:00 do 14:00.

Pyszne wakacje są bezcenne, w związku z tym nie ustalamy żadnych opłat, jednak prosimy Państwa o wsparcie finansowe. INSPIRO to organizacja pozarządowa posiadająca malutki budżecik i ogromne serce, na codzień oddająca jedno jak i drugie w celu uszczęśliwiania dzieci (oraz ich rodziców).

INSPIRO jest organizacją NonProfit i nie działa dla zysku. Wszystkie pozyskane od Państwa pieniądze są wydawana na opłacenie uwielbianego przez dzieci pysznego, świeżego jedzenia, wspaniałych materiałów plastycznych do zajęć warsztatowych, wszystkich rekwizytów potrzebnych do prowadzenia zajęć oraz pensji cudownych instruktorów. Każda złotówka jest na wagę złota i obiecujemy, że wydamy wszystko.

Dane do przelewu:

Fundacja Dom Kultury INSPIRO
04 1050 1445 1000 0090 3121 8341
Tytułem: Darowizna – Pyszne Wakacje

Jak szaleć to szaleć:)!