Szanowne Dzieci, Kochani Państwo,

zapraszamy Was serdecznie na pyszne wakacje!

Jak co roku na początku lipca zaczyna się wielkie święto INSPIRO – “Pyszne wakacje”. W przeciągu kilku lat udało nam się zdobyć Wasze serca i zaufanie Waszych rodziców (postaramy się go nie zawieść i w tym roku).

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji – szalone zabawy, niesamowite konstrukcje, nieoczekiwane zwroty akcji, sekretne tajemnice, urocze spacery, szesnastomackowe ośmiornice, maćburgery, helikoptery, wrażenia nie do zważenia oraz oczywiście pyszne wspólne śniadania i lanczbrancze.

pyszne wakacje

W czasie tych kilku tygodni (zresztą jak i w ciągu całego roku) staramy się Wam dać wszystko to, co najlepsze. Kupujemy najsmaczniejsze owoce, najdłuższe makarony, najfajniejsze materiały do zajęć, najbarwniejsze farby, zapraszamy do współpracy najwspanialszych instruktorów i niezastąpionych wolontariuszy, którzy oddają “Pysznym wakacjom” całe serca i wszystkie siły. Jesteśmy dumni, że każdego dnia opuszczacie INSPIRO szczęśliwe, najedzone i zmęczone – jak my. Znacie to wspaniałe uczucie wycieńczenia z przebawienia?

W tym roku macie do wyboru cztery terminy:

od 2 do 6 lipca

od 9 do 13 lipca

od 23 do 27 lipca

i od 30 lipca do 3 sierpnia

w godzinach od 9:00 do 14:00

Bawić się będziemy w czterech grupach wiekowych. (od 5 do 12 lat)

Czekamy na Was z utęsknieniem,

Pani Beatka, Pan Maciek i cały zespół INSPIRO


PS Kochani Rodzice Szanownych dzieci,

jak co roku “Pyszne wakacje” są całkowicie bezpłatne i jak co roku wydamy na nie majątek. Jeżeli możecie – lub znacie kogoś kto może – wspomóc “Pyszne Wakacje”, ślijcie dowolne kwoty na konto INSPIRO (w tytule wpisując “Darowizna na Pyszne Wakacje”.) Pieniądze wydajemy na najpyszniejsze i najlepsze rzeczy, które wspólnie zjemy i którymi się będziemy bawić, ponieważ wierzymy, że pracujemy dla najlepszych dzieci na świecie, które zasługują na wszystko to, co najlepsze (zresztą uważamy, że wszystkie dzieci na świecie są najlepsze i zasługują na to, co najlepsze).

Aby umożliwić wszystkim dzieciom równy dostęp do szalonych wakacji w INSPIRO, nie pobieramy od Państwa żadnych obowiązkowych opłat, ani nie prowadzimy wcześniejszych zapisów.